SKI GOLF PLUS

Originální projekt na pevné vizi

 

„Jmenuji se Martin. Věnuji se výuce dvou oblíbených sportovních aktivit, lyžování a golfu. Golf je pro mě krom práce také sportovní kariérou. Ve svých 18 letech jsem své portfolio rozšířil o výuku lyžování. V obou případech kladu důraz na pravidelné vzdělávání a sportovní nauku. Věřím, že si za zaplacené peníze zaslouží zákazník získat adekvátní službu. Pro splnění této vize jsem se rozhodl založit projekt SKI GOLF PLUS a rád bych se vámi v následujících odstavcích podělil o jeho příběh.“

 

Prvotní nápad se zrodil již v roce 2019. Jeho dokončení trvalo celé další 3 roky. Nyní se píše květen 2023 a cítím, že myšlenka společně s vizí konečně dostatečně dozrály. Proto mi dovolte, abych vám představil projekt SKI GOLF PLUS, profesionální coaching v oblasti lyžování a golfu se specializací na aktivní dovolené, firemní teambuildingy a B2B sportovní akce. Projekt, jehož cílem je propojení pohybu, aktivity a relaxu.

Dnešní doba je hektická a často přeplněna stresem. Naštěstí existují způsoby, jak tyto negativní vlivy vyvažovat. Jedním z nich je koncept aktivního relaxu, který propojuje zdravý pohyb společně s odpočinkem pro docílení lepší duševní pohody. Když tělo maká, hlava má čas si odpočinout. Na tomto konceptu vznikla prvotní myšlenka SKI GOLF PLUS. Spojuje dva oblíbené sporty. Sporty, které lze provozovat téměř na všech výkonnostních úrovních. Plně si je mohou užít ti z vás, kteří je zatím znají jen z televize či časopisů a rádi by své první sportovní krůčky podnikli pod vedením zkušeného trenéra. Na své si však přijdou i ti, kteří by rádi svou dosavadní úroveň posunuli o stupeň výš. Navíc, jakmile končí sezóna pro jeden sport, plynule nastává hlavní sezóna pro druhý. Už žádné nucené přestávky v mimosezónách!

A teď si třeba pokládáte otázku: „Je nezbytné se věnovat obou sportům zároveň pro využití služeb SKI GOLF PLUS?“ Samozřejmě že ne, i když právě na jejich propojení je postavena celá originalita projektu. Nicméně, pokud máte zájem pouze o jeden konkrétní sport, nečiní to vůbec žádný problém.

Pouze na trénování dvou sportovních disciplín však celý projekt nestojí. Lyžování i golf mají jedno společné. Nikde na světě není zkušenost z těchto sportů stejná. Každé zimní středisko i každé golfové hřiště je unikátní. Jak svým vzhledem, tak prostředím, do kterého je zasazeno. A taková vlastnost přímo vybízí vyzkoušet kromě domácích sportovišť také ty zahraniční. Dovezete si zpět nejen skvělý sportovní zážitek, ale také krásné zážitky z cestování. Od roku 2024 proto SKI GOLF PLUS bude ve spolupráci s cestovní kanceláří CK TURISTA organizovat také unikátní sportovní dovolené, které jen tak někde nenajdete. Proč zůstávat jen u SKI a GOLF, když můžete mít využít také PLUS navíc.