Jak to celé začalo...

projekt zaměřený na profesionální coaching v oblasti lyžování a golfu, specializace na aktivní dovolené a teambuildingy

Pohodlně se usaďte, začínáme…

„Jmenuji se Martin. Aktuálně se věnuji sportovní výuce hlavně v oblasti mých dvou oblíbených aktivit. Golf je pro mě kromě práce také sportovní kariérou. Ve svých 18 letech jsem své portfolio rozšířil dále o výuku lyžování. V obou případech kladu důraz na pravidelné vzdělávání a sportovní nauku. Věřím totiž, že si za zaplacené peníze zaslouží zákazník získat adekvátní službu. Zároveň jsem zakladatel projektu SKI GOLF PLUS a rád bych se vámi v následujících pár odstavcích podělil o jeho příběh vizi.“

Zrození originálního nápadu

Ačkoliv se prvotní nápad na projekt začal utvářet již v roce 2019, dopilovat jeho finální vizi trvalo přes následující 3 roky. Nyní se píše květen 2023 a cítím, že myšlenka společně s vizí konečně dostatečně dozrály. Proto mi dovolte, abych vám představil projekt SKI GOLF PLUS, profesionální coaching v oblasti lyžování a golfu se specializací na aktivní dovolené a firemní teambuildingy. Projekt, jehož vize je propojení pohybu, aktivity a relaxu zároveň.

Hlavní vize

Dnešní doba je hektická, přeplněna informacemi a stresem. Naštěstí že existují způsoby, jak tyto negativní vlivy vyvažovat. Jedním z nich je koncept aktivního relaxu, který propojuje fyzickou aktivitu s mentálním „oddech“. A právě na něm je z velké části založena prvotní myšlenka SKI GOLF PLUS. Spojuje dva oblíbené sporty. Sporty, které lze provozovat téměř na všech výkonnostních úrovních. Nezáleží na tom, zda jste začínající rekreační sportovec, nebo soutěživý nadšenec, zda jste k výše zmíněným sportům doposud ani nepřičichli, nebo se jim již věnujete a hodláte zabojovat o zdokonalení svých dovedností. Výhod obou aktivit je však více. Jakmile končí roční období pro jednu, plynule nastává hlavní sezóna pro druhou. Už žádné nucené přestávky v mimosezónách!

Je nezbytné se věnovat obou sportům zároveň při využití služeb SGP?

Samozřejmě že ne, i když právě na jejich propojení je postavena celá originalita této vize. Nicméně, pokud máte zájem pouze o jeden konkrétní sport, nečiní to absolutně žádný problém.

Ještě jste o golfu nic neslyšeli? Přečtěte si krátký článek „Proč dát golfu šanci a co jej činí neodolatelným?“ a zvažte, zda nestojí za zkoušku.

Stavte na kvalitních základech

Úplné začátky v golfu ani lyžování nebývají snadné a položení kvalitních základů často vyžaduje pomoc profesionálního trenéra, či instruktora. Tento problém se v roce 2019 stal stavebním kamenem vzniku projektu SKI GOLF PLUS. Cílem projektu je tudíž nabídnout klientům kvalitní výuku a coaching v obou těchto aktivitách.